Новини "Дирекції парків"

Як черкасці в улюбленому парку прибирали

14 Квітня 2017, 13:51

Більше двохсот жителів міста сьогодні прийшли на суботник, організований КП "Дирекція парків" у парку "Перемога". Учасники заходу прибрали сміття, сухе гілля, висадили дерева. Сто саджанців дубу та кілька десятків ялин для дроброї справи надали у екологічній інспекції міста та відділі екології ЧМР.


До заходу долучилися школярі. Учителька 28-ї школи Ніна Коржова прийшла до парку разом зі своїми третьокласниками. Каже, діти відгукнулися на запрошення охоче. Мовляв, трудотерапія - усьому голова.
- Ми із задоволенням виіршити прийти і подихати свіжим повітрям, привести до ладу наш улюблений парк, - говорить педагог. - Ми сюди приходимо на екскурсії в усі пори року. І батьки, і діти задоволені, набралися бадьорості та позитиву.
Школярі зізнаються, що довелося збирати пусті пляшки та нишпорити в кущах, проте, така праця в радість і наступного разу до неї готові.
Серед тих, хто присвятив суботній ранок створенню чистоти й затишку, і куратор комунального підприємства у міській раді, колишній його керівник Олександр Радуцький. Прийшов допомогати з сином Іваном. Разом посадили дуб, посмакували кашею.


- Територія цього парку сягає двадцяти гектарів і ми приємно вражені, що сьогодін прибирати її прийшло багато молоді, родин із дітками, - додає директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойко. - Вдячні усім, хто долучився до проекту.
Для учасників суботнику приготувати польову кашу, вареники та трав'яний чай. Святкової атмосфери додав музичний супровід та рухливі ігри для найменших трудівників.


- Хочу зауважити, що традиція суботників у місті переходить з піару в такий уже робочий резерв. Люди не мають на меті сфотографуватися, а хочуть попрацювати на благо громади, - додає заступник директора КП, депутат міськради Олексій Мельник.
По завершенні суботнику з парку «Перемога» вивезли повний причіп сміття.
Крім того, небайдужі містяни сьогодні попрацювали на славу і в парку «Сосновий бір». Там висадили сотню сосен і дубів. Під керівництвом заступника директора КП Андрія Кучі до суботника приєдналися представники дипкорпусу та заступники міського голови.
КП «Дирекція парків» щиро вдячна усім, хто долучився до великого прибирання й запрошує відвідати паркові перлини міста з друзями та родинами!

На головну