Новини "Дирекції парків"

Володимир Стойко розповів про найближчі перетворення у черкаських парках

06 Липня 2017, 11:32

 Нині розпочата продецура закупівлі атракціону "Колесо огляду", який планують встановити навесні. Виробнику перерахований аванс. Тривають роботи з облаштування системи освітлення алеї парку «Сосновий бір» по вул.Дахнівська. Також у цьому парку невдовзі з’явиться стела «Я люблю Черкаси». На цей об’єкт наразі виготовляють документацію.

- Крім того, з обласного бюджету ми отримали півтора мільйони гривень субвенції і за ці кошти плануємо реконструювати струмки від нижнього озера, які розташовані під Мостом кохання, - повідомив директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. - На це передбачені 400 тисяч гривень. За рахунок субвенції плануємо реконструювати і оглядовий майданчик біля мосту на суму 1,1 млн грн. Там реалізує свій творчий задум черкаський скульптор Роман Турецький. Найближчим часом автор надасть ескіз проекту. До кінця місяця мають бути завершені роботи з реконструкції підземного туалету в сквері ім. Б.Хмельницького.

Попри скандали й спроби дестабілізації підприємства упродовж останніх кількох тижнів, комунальникам щодня доводиться вирішувати поточні питання, для яких часом бракує робочих рук. Літо – гаряча пора для прибиральників, квітникарок та охоронців. Активність відпочивальників, а цього річ ще й стихії, потребує пильного та відповідального ставлення кожного працівника до своєї роботи. Прибрані та комфортні паркові зони стали візитками міста й центром родинного відпочинку черкасців.

На головну