Новини "Дирекції парків"

У «Дирекції парків» прояснили ситуацію з будівництвом на пляжу «Пушкінський»

29 Червня 2017, 23:33

Сьогодні секретар міської ради Олександр Радуцький та директор підприємства Володимир Стойко скликали прес-конференцію щодо подробиць інциденту із незаконним будівництвом на новому пляжі.

За словами керівника КП, будівництво на пляжі «Пушкінський» здійснює його заступник, депутат міськради від «Батьківщини» Олексій Мельник. За попередньою інформацією, там мало бути кафе. Коли Володимир Стойко перебував у відпустці, будівництво активізувалося. Ще й так, що зупинити його довелося лише викликавши поліцію. Крім того, через це будівництво на адресу керівника КП посипалися погрози від нового куратора «Дирекції парків» у міськраді Геннадія Шевченка.

-  На час з’ясування обставин ми призупинили всі роботи, - розповів Володимир Стойко. – Зустрічалися з заступником міського голови Геннадієм Шевченком, згоди не дійшли. Учора ця споруда стала схожою на капітальне будівництво. Запитав у Мельника, що відбувається. Він сказав, що Геннадій Шевченко дав йому доручення будувати. Після цього приїхав і сам Шевченко й підтвердив це. По суті він дав розпорядження проводити незаконну забудову. Нікого не цікавить нині думка директора, а за все відповідати буду я.

 

Сьогодні горе-заступнику оголосили догану, отримати яку він відмовився. Для оптимізації роботи підприємства його посаду взагалі було вирішено скоротити.

- Єдиним документом, яким визначається будівництво на пляжі, є проект КП «Черкасиінвестбуд», який пройшов експертизу, - наголосив Олександр Радуцький. – У цьому проекті є майданчик для відпочинку, який був зроблений. Ті речі, які ми побачили після відпустки, особисто мене здивували і я звернувся до директора і заступника. Крім того, була моя усна заборона будь-яких дій щодо цього будівництва, аби з’ясувати, звідки узялися ці металеві конструкції. Після погроз Шевченка та підтвердження Мельником наказу продовжувати будівництво ми зрозуміли, чиї вуха там стирчать.

За словами спікерів на сьогодні назва фірми-підрядника невідома. Світло на це питання можуть пролити хіба що у департаменті ЖКГ. А поки поліція розслідує справу, на комунальному підприємстві мають досить клопоту, крім нового пляжу. Наразі завершують будівництво двох вбиралень, триває встановлення освітлення у парку «Сосновий бір», потребує відновлення система поливу у Долині троянд, готується до встановлення стела «Я люблю Черкаси», проведення розважальних програм для малечі у парках тощо.

На головну