Новини "Дирекції парків"

Працівники КП "Дирекція парків" "зашиваються", виконуючи доручення Геннадія Шевченка

10 Липня 2017, 14:37

Нагадаємо, новий куратор парків у Черкасах відразу після свого призначення почав засипати Дирекцію дорученнями про надання документації щодо фінансової діяльності підприємства, капітальних та інвестиційних проектів


Так, упродовж останніх днів бухгалтери та економісти змушені залишатися після роботи, аби виконати доручене у зазначені терміни. Шевченко вимагає інформацію якщо не з дня на день, то вже наступного. Сьогодні зранку - чергове дроручення.
Наразі фахівці підприємства вже відсканували більше двох тисяч сторінок різної документації.
- У нас вже навіть техніка вийшла з ладу від перегріву, - зазначає керівник комунального підприємства Володимир Стойко. - Люди шоковані. Кажуть, такої роботи тут вони ще не виконували.
Крім того, опіювання відриває працівників від виконання поточних завдань. У КП "Дирекція парків" вважають таку ситуацію деструктивною.
Через ситуацію, яка склалася, директор підприємства днями сам звернувся до аудиторів, аби ті перевірили "Дирекцію парків". Володимир Стойко переконаний, що всі папери у порядку, тож боятися комунальникам нічого. Хіба що навали сканувальних процедур, які гальмують роботу над іншими важливими проектами.
 

На головну