Новини "Дирекції парків"

Під час купальського свята у Черкасах визначили найдовшу косу

10 Липня 2017, 14:30

Весело та яскраво. У парку Перемоги 6 липня відсвяткували Івана Купала. Відзначити свято з традиційними українськими обрядами прийшли сотні черкаських родин.

До уваги відвідувачів КП "Дирекція парків" запропонувала низку веселих розваг:

- Ми доклали максимум зусиль, аби свято вийшло насиченим і душевним, - говорить керівник підприємства Володимир Стойко. - Вкотре переконалися, що парки - улюблене місце відпочинку наших жителів.

Особливою популярністю користувалася тематична фотозона. Дівчата із задоволенням фотографувалися у вінках найрізноманітніших моделей.

- Це чудово, що у нашому місті є такі мальовничі парки, де ось так біля озера можна посидіти, відпочити, насолодитися святом, - говорить 33-хрічна Аліна з Черкас. - Вся наша родина дуже задоволена. І не лише святом. приємно, що у парку завжди лад, тому кожен візит сюди - маленьке свято.

Упродовж купальського свята визначали найдовшу косу, найкрасивіший вінок, найсильніших чоловіків. Учасникам вручали подарунки від партнерів свята: чашки, селфі-палки, канцтовари, спортивний реквізит та солодощі.

Родзинкою свята став конкурс боді-арту, де 9 художників створювали неймовірні образи. Перемогу здобули сестри Тимошенко - художник Віра та модель Марія. Власницею найдовшої коси виявилася 12-тирічна Діана, яка від народження не стриже волосся, тож його довжина сягнула 97-ми см.

- Приємно, що попри погодні умови, свято пройшло чудово. Було набагато більше людей, ніж у попередні роки, - зауважує художній керівник КП Інна Омелюх.

Завершили свято спаленням Марени та фаєр-шоу від театру вогню "Сварожичі".

КП "Дирекція парків" вдячна партнерам-організаторам - управлінню культури департаменту освіти та гуманітарної політики міста та Будинку культури ім. І.Кулика.

На головну