Новини "Дирекції парків"

Місце розміщення майданчика-корабля визначать депутати та громадськість

16 Листопада 2017, 15:51

Минулого тижня відбулося громадське обговорення щодо місця розташування нового дитячого майданчика. Передувала цьому електронна петиція, в якій черкасці підтримали ідею не розміщувати новий яскравий майданчик у сквері ім. Б. Хмельницького. Більшість присутніх на обговоренні також висловилися за його розташування в будь-якому іншому парку міста, крім даного. Черкасці переконані: ця зона відпочинку має лишитися "тихим історичним місцем".

Пропозиції учасників зібрання щодо варіантів розміщення конструкції внесли до бюлетеня для голосування й провели його під час закриття паркового сезону. 16 голосів у скриньці - за розміщення у парку "Казка" , 14 - у парку Хіміків, 10 - у "Дитячому", 5- у "Сосновому бору" та по 1 - в "Перемозі" та зоопарку.

Крім того, завтра, 1 листопада, о 10.00 відбудеться засідання Черкаської міської ради. Питання розміщення дитячого майданчика також у порядку денному.

- Цікаво буде дізнатися, чи поділяють думку активістів Черкас і їхні обранці, - говорить заступник директора КП "Дирекція парків" Андрій Куча. - Наше підприємство переконане в одному: будь-які конструкції на території паркових зон мають бути законними і безпечними. Проте, це не означає, що пропозиції жителів щодо встановлення ексклюзивних майданчиків нереальні. Потрібно працювати над тим, аби знаходити шляхи для того, аби наші парки прикрашали не лише вироби підприємств, а й народних умільців, дизайнерів тощо.

На головну