Новини "Дирекції парків"

Долина троянд удруге прийняла фестиваль тімбілдингу

05 Червня 2017, 08:12

КП "Дирекція парків" вкотре надала один з найбільш мальовничих майданчиків міста для проведення фестивалю Summer Challenge-2017. Порядок та чистоту на території Долини троянд забезпечили більше 10-ти працівників підприємства: охоронці та прибиральники.

- Останнім часом культурне життя в Черкасах вирує і ми отримуємо чимало заявок на проведення масових заходів, - говорить директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойко. - Іноді це стає колосальним навантаженням на газони та квітники. Проте, наші працівники докладають усіх зусиль, аби паркові зони як до свят, так і після них, були охайними й привабливими для відвідувачів.

Під час фестивалю цими вихідними учасники тімбілдингу, а це 12 дорослих і 14 дитячих команд пройшли 20 випробувань: здолали скеледром, упоралися з різні силовими та логічними завданнями, аби дати життя одному з соціальних проектів. Таких цього року зареєстрували 13.

- Цього року ми бачимо, що кількість переросла в якість щодо соціальних проектів. Реально автори проектів підготувалися значно краще, подавши на конкурс «Я це роблю» добротні хороші ініціативи, - говорить засновниця фестивалю тімбілдингу в Черкасах Ольга Касьянова. - Крім того, у бізнесу значно більше розуміння мети участі у фестивалі, усвідомлення того, що вони можуть впливати на соціальну складову. З минулого року у нас 6 команд, які вирішили випробувати свої сили: поліція, державні структури. Помітно, що це для них уже честь і відповідальність.

Оцінювали учасників волонтери відповідно до інструкції. На кожній локації враховували швидкість або майстерність її проходження.

- Цікаво було спостерігати за наполегливістю учасників команд, як вони намагалися швидко упоратися з завданнями, як підтримували одне одного, - ділиться враженнями Валентина Козаченко. - Особлисто для нас із сином були актуальні дитячі розваги, малюк навіть на пілоні покрутився, а я довідалася про можливості літнього дозвілля для нього.

Крім того, каже жінка, її порадували і навіть здивували ідеї проектів для міста. Вона вважає, що кожен із них повинен бути реалізований у Черкасах. Якщо не за результатами конкурсу, то за кошти бюджету чи завдяки участі у інших програмах. Цьогоріч проекти були спортивного, екологічного, інтелектуального напрямків, стосувалися облаштування паркових територій, надання допомоги жінкам та онкохворим дітям. Навіть Центр зайнятості для підлітків був запропонований до реалізації. Проте, грантові 25 тисяч гривень, сформовані з внесків команд-учасниць, переможці змагань вирішили віддати Вікторії Гуро з її арт-майстернею «Подаруй посмішку». Проект полягає у проведенні постійних 2-хгодинних творчих занять з метою відволікання та психологічного розвантаження онкохворих діток та їхніх рідних через різні форми мистецтва.

У тімбілдінг-перегонах-2017 перемогла команда "Юрія-Фарм", 2 місце у команди «Ощадбанку», 3 - управління патрульної поліції.

Прикметно, що авторка проекту-переможця 15 тис грн з свого проекту вирішила передати на розвиток проекту «Насильству немає виправдання» для протидії насильству та подолання гендерної нерівності жінок, роботи Кризового жіночого центру.

Приємним бонусом для усіх учасників конкурсу соцпроектів стане участь у безкоштовному тренінгу з проектного менеджменту, який дасть можливість вибороти грант від Вritish Council.

На головну