Новини "Дирекції парків"

Доглядаємо, поливаємо, а люди їх витоптують, - комунальники про черкаські квітники

10 Червня 2017, 13:20

Найбільше зусиль у літній період для дільниці, яка доглядає за Долиною троянд, вимагає збереження квітників.

Попри те, що частина троянд не перезимувала, наразі красу руйнують самі відвідувачі. Начальник дільниці № 3 КП "Дирекція парків" Сергій Буценко говорить, усе - через пристрасть містян до фотосесій. Для останніх квітники - не фон, а безпосередньо місце фотографування.

- Таке враження, що там медом намазано, ми їх догладаємо, поливаємо, а люди витоптують, - розповідає він. - Щодня прибираємо 5-6 гілок з бутонами. Встановили таблички, але люди на них не зважають. Найбільше від відвідувачів страждають квіти поблизу вбиральні.

Цього року в Долині троянд на замовлення департаменту ЖКГ за кошти природоохоронного фонду висадили 116 трояндових кущів та садових рослин. Торік - біля 300-т.

- Доглядати за трояндами насправді це копітка робота, бо квіти досить тендітні, гілку чи бутон легко пошкодити, - додає заступник директора КП Андрій Куча. - Тому хотілося б, аби відвідувачі дбайливо ставилися до краси, створеної нашими працівниками.

Так, КП "Дирекція парків" звертається до відвідувачів із проханням відпочивати у паркових зонах екологічно: не зривати квіти та не заходити на територію квітників.

Запрошуємо до черкаських парків - перлин нашого міста!

На головну